Bộ 2 Đèn Pha Led A500-N39-H4 Chất Lượng Cao Cho Xe Hơi
  • Hỗ trợ xuất hóa đơn đỏ
Giới thiệu Bộ 2 Đèn Pha Led A500-N39-H4 Chất Lượng Cao Cho Xe Hơi
Description :
Super bright COB chips , much more brighter than halogen bulbs , clear beam no blind zone .
High quality aluminum housing and with powerful fan to ensure maximum heat dissipation .
High brightness , high illumination and excellent paving effect .
Specification :
Bulb Socket : H4 , H7 , H11 , 9005 , 9006 ( optional )
Light Source : LED
Chip Type : COB
Power : 72W / Pair
Lumens : 10000LM / Pair ( 5000LM / Bulb )
Voltage : DC 9 - 32V
Current ( A ): 2 . 5A ± 0 . 2A
Working temperature : - 40 ℃~+ 80 ℃
Beam Angle : 270 °
Material : Aviation Aluminium
Super Long Lifespan : ≥ 100 , 000 Hours
Package Includes :
1 Pair COB Chip LED Headlight Bulbs
Note :
Transition : 1cm = 10mm = 0 . 39inch